آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون


آموزش تعمیر گوشی آیفون در مجموعه میکروتراشه با اساتید و تکنسین های مجرب به صورت تخصصی برگزار می گردد.

دوره های آموزشی میکروتراشه به دو  صورت خصوصی و عمومی برگزار می گردد.

برای تعمیر گوشی آیفون الزامی است که دوره های آموزش را به صورت کامل و جامع توسط مجموعه ای قدر بیاموزید.

مجموعه میکروتراشه امید دارد که با پشتکار و پستوانه ی چندین ساله ; در خصوص آموزش و تعمیر گوشی های آیفون بتواند در خدمت شما کاربران گرامی باشد.

پس اگر در خصوص تعمیر گوشی آیفون پیش زمینه ای ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که ; در دوره های آموزش تعمیر گوشی آیفون با مجموعه میکروتراشه همراه باشید.

کارگاه آموزشی پیشرفته مجموعه میکروتراشه

کارگاه آموزشی مجموعه میکروتراشه شامل بروزترین و مجهزترین ابزار تعمیراتی جهت انواع گوشی های آیفون می باشد; در نتیجه وقتی تصمیم گرفتید به مجموعه میکروتراشه اعتماد کنید ; دیگر نگران هیچ موضوع دیگری نباشید.

تعمیر انواع گوشی آیفون با مجهزترین تجهیزات

از جمله ابزارهایی که می توان نام برد که در میکروتراشه روتین استفاده می گردد ; میکروسکوپ های مجهز و آخرین مدل موجود در بازار ، هیتر ، مولتی متر و ابزارهای مختلفی که برای عیب یابی گوشی های آیفون می باشد.

آموزش تعمیرات گوشی آیفون

هدف از این دوره که توسط مجموعه میکروتراشه انجام می گردد پرورش تکنسین تخصصی و ماهر در زمینه ی تعمیرات انواع گوشی های آیفون می باشد.

اپل همان طور که در جریان هستید ، یکی از برترین برندهایی می باشد که ; در زمینه ی گوشی های همراه حرف اول را می زند و در ایران این برند از محبوبیت خوبی برخوردار است.

تعمیرات این گوشی با این برند نیاز به مهارت و تخصص دارد ; در این دوره که با مجموعه میکروتراشه می گذرانید ره چند ساله را می توانید در یک شب بروید.

ضمن اینکه در این دوره به شما آموزش داده می شود چگونه کلیه ی مدل های گوشی اپل را به طور دقیق تعمیر کنید.

تحلیل شماتیک ، چک کردن آی سی ها ; بررسی مدارها و کلیه ی ایرادات رایج در گوشی را بررسی می کند.

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیرات موبایل آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

نحوه اجرای دوره آموزش تعمیرات

میکروتراشه دوره ای را مخصوص افرادی که با تعمیر موبایل آشنا نیستند ; و به آنها مبتدی گفته می شود و پس از گذارندن این دوره وارد دوره تکمیلی تعمیرات آیفون خواهید شد.

آموزش تعمیرات آیفون برای تکنسین ها:

این دوره مخصوص تکنسین کاران و همکاران تعمیر کار ما می باشد که در آن مباحثی آموزش داده می شود ; که مختص به افرادی می باشد که در حال حاضر تعمیر کار هستند ; و اما می خواهند تعمیرات گوشی را به صورت حرفه ای تر و تخصصی تر یاد بگیرند ;

آموزش دوره تعمیر آیفون هم برای افراد مبتدی مفید است ; و هم برای تعمیر کارات آیفون و ضمن این که برای افرادی که فروشنده محصولات آیفون می باشند ; هم برای این که بتوانند به خوبی پاسخگوی بهتر به مشتریان خود باشند کاربردی است . آموزش تعمیر گوشی آیفون

در آموزش تعمیر گوشی آیفون رمز موفقیت در کار این می باشد که هم به صورت تجربی و هم به صورت عملی فعالیت و پشتکار داشته باشید .

مطالب مرتبط  آموزش تعویض ال سی دی آیفون 11 پرومکس

مجموعه میکروتراشه سعی دارد بهترین در آموزش تعمیرات گوشی آیفون باشد ; زیرا ما هم کار عملی را برای کاربران محیا کرده ایم و هم مجرب ترین اساتید درامور آموزش را پوشش می دهیم.

عموماً ساختار برد گوشی های آیفون به یک صورت می باشد ; و اما توانایی ابزار و قطعات و کیفیت صفحه نمایش ها متفاوت می باشد .

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

پس از طی کردن دوره آموزش در میکروتراشه

پس از این که دوره های تعمیر گوشی آیفون را سپری نمودید مسلماً نیاز به تمرین و تجربه دارید ; بدون هیچ تمرینی نمی توانید به عنوان یک تعمیر کار وارد بازار شوید ، پس برای پیشرفت کار لازم است تمرین را لازمه ی تعمیرکار شدن خود بدانید .

مجموعه میکروتراشه این امکان را به شما می دهد که ; پس از طی کردن این دوره و یادگیری های لازم در خصوص تعمیرات ; شما را به عنوان کارآموز به مجموعه بازاری میکروتراشه معرفی نماید تا بتوانید به صورت عملی و ارتباط مستقیم با مشتری وارد بازار کار شوید و بی عیب کارهای خود را انجام دهید; با پیشرفت تکنولوژی روش و متدهای تعمیر گوشی هم تغیر پیدا می کند ، در نتیجه لازم است تکنسین ها دانش خود را به روز نمایند .

آموزش تعمیر گوشی آیفون

با شرکت و حضور در دوره ی تعمیرات می توانید با به روزترین ریکاوری ها آشنا شوید.

اساتید مجموعه میکروتراشه عوامل مهم در بازاریابی محصولات گوشی های آیفون را به کاربران آموزش می دهد.

کادر متخصص مجموعه میکروتراشه پس از گذراندن آزمونهای علمی برای فعالیت منتخب شده است .

به خاطر همین اساتید دارای دانشی به روز و کامل می باشند .

کاربرانی که به عنوان کارآموز وارد مجموعه میکروتراشه می شوند پس از به پایان رساندن دوره آموزشی با کلیه فنون تعمیر آشنا می شوید .

ما به شما کاروزان گرامی این اطمینان را می دهیم که پس از گذراندن این دوره به عنوان تعمیرکار نمونه منطقه در شهر خود تبدیل شوید .

امید داریم که با ارائه خدمات آموزشی در خور شما کارآموزان عزیز بتوانیم رضایت کامل بیشترتان را جلب نماییم.

آموزش تعمیر گوشی آیفون

مجموعه میکروتراشه علاوه بر مدارکی از جمله مدرک فنی و حرفه ای و … که به واسطه سایر آموزشگاه ها هم ارائه می گردد ؛

مدرک بین المللی و داخلی دیگری را نیز پس از اتمام دوره ی آموزشی به کار آموز ارائه می دهد .

مطالب مرتبط  آموزش سوآپ آیفون

تفاوت مجموعه میکروتراشه با سایر آموزشگاه ها

از ابتدای کار مجموعه میکروتراشه علاقه داشته که کلیه کلاس ها را در فضای کاملاً تخصصی و حرفه ای به صورت عملی برگزار نماید .

بر خلاف سایر آموزشگاه ها که بیشتر به صورت تئوری آموزش می دهند ؛

تیم میکروتراشه از ابتدای کار شما را به کار عملی به صورت به طور مثال نحوه ی تعمیر برد را آموزش می دهد .

سوا از موارد آموزشی مباحثی مانند نحوه ی ارتباط با مشتری ، قیمت و هزینه ابزار و قطعات را برای شما توضیح و تشریح می کند .

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیرات موبایل آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

آموزش تعمیر گوشی آیفون

تعمیرات اپل

اگر گوشی اپل شما آسیب ببیند و احتیاج داشته باشد که آن را تعمیر کنید و در جست و جوی مرکز تعمیرات معتبر تخصصی موبایل هستید ; به درستی مجموعه میکروتراشه بهترین گزینه برای رفع مشکلات بوجود آمده برای گوشی های آیفون می باشد.

کمپانی گوشی اپل همه ساله با ارائه محصولات با طرحی زیبا و چشمگیر طرفداران خود را حیرت زده می کند.

بدون شک در جریان قیمت بالای محصولات آیفون می باشیم پس در مورد هر گونه تعمیر و تعویض قطعات لازم است که ; تخصص های کامل را در این خصوص داشته باشید.

کلیه امور تعمیرات در مجموعه میکروتراشه در کوتاه ترین زمان و با به صرفه ترین هزینه انجام می پذیرد ; ضمن این که کلیه خدمات ما دارای گارانتی بوده و بدون هیچ دغدغه ای می توانید امور تعمیراتی گوشی آیفون خود را به ما بسپارید.

تیم میکروتراشه

تیم میکروتراشه از گردهمایی برترین تکنسین کاران تشکیل شده است .

در صورت بروز هر گونه مشکل با واحد پشتیبانی که پاسخگوی تمامی ابهامات و انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی می باشند در ارتباط باشید ; آموزش تعمیر گوشی آیفون

وضعیت بازار

متاسفانه به دلیل حضور افراد سودجو و به دلیل عدم دانش لازم شما کابران ; سو استفاده گران با بزرگنمایی کردن مشکل ایجاد شده در گوشی هزینه های هنگفتی را موجب می شوند که شما متحمل شوید ; آموزش تعمیر گوشی آیفون

در بعضی مواقع با تعویض قطعات آیفون با قطعه غیر اورجینال ایراد بوجود آمده در گوشی را برطرف می کنند ; اما بعد از گذشت زمان اندک ، مجدد گوشی شما به مشکل می خورد .

دیده شده که زمانی که گوشی را به یک تعمیرکار غیر حرفه ای می سپارید به دلیل نداشتن علم و تخصص کافی مشکل گوشی دو چندان می گردد ;

زمانی که گوشی را به شخصی که در تعمیر مجرب است بسپاریم ; و همچنین هزینه گزافی را بابت تعمیر گوشی آیفون باید پرداخت کنیم و یا چند روز باید منتظر ماند که تعمیر گوشی آیفون صورت پذیرد.

اما تصور کنید با ارائه یک راهکار مناسب هر سه مشکل نام برده شده قابل حل باشد ؛ با مجموعه میکروتراشه این سه مشکل به راحتی از بین خواهد رفت .

مطالب مرتبط  آموزش تعویض درب پشت آیفون ایکس
تعمیرات مجموعه میکروتراشه
  • مجموعه میکروتراشه کلیه خدمات ارائه شده خود را از جمله تعمیرات گوشی را با ضمانت و گارانتی کامل انجام می دهد ; و این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که بر خلاف سایر موسسات دیگر هر قطعه ای که برای تعمیر مورد استفاده قرار می گیرد اصل است ; آموزش تعمیر گوشی آیفون
  • آنچه که میکروتراشه را از سایر مراکز تعمیراتی گوشی آیفون متمایز می کند وجود تکنسین کارانی است که ; تخصص زیادی در زمینه تعمیر انواع گوشی های آیفون را دارند ; ضمن اینکه با بالاترین زمان ممکن گوشی را عیب یابی می کنند ; و با تخصص و مهارتی که دارند در صدد برطرف کردن مشکل ایجاد شده گوشی آیفون می گردند.
  • اما این تنها کاری نیست که تعمیرکاران میکروتراشه انجام می دهند ; بعد از تعمیر گوشی آیفون ، گوشی مورد بررسی و تست قرار می گیرد تا اطمینان خاطر پیدا کنند که دستگاه به طور کامل مشکل آن برطرف گردید .

تعمیر گوشی آیفون سرویسی فوق تخصصی می باشد که نمایندگی مجاز آیفون در پایگاه سخت افزاری به دارندگان آن خدمات می دهد . آموزش تعمیر گوشی آیفون

خدماتی از جمله عیب یابی کلیه دستگاه می باشد که شما دوستان عزیز ; در صورت بروز هر گونه مشکل بوجود آمده چه سخت افزاری چه نرم افزاری در گوشی آیفون خود می توانید از مجموعه ما خدمات دریافت کنید .

تعمیر گوشی آیفون از طریق روش های قدیمی بسیار مشکل و سخت است ; اما با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر نگرانی ای بابت تعمیر گوشی آیفون نیست.

گوشی آیفون از جمله محصولات با کیفیتی می باشد که بسیار گران قیمت می باشد ; اما این دلیل نمی شود که گوشی دچار مکشل و خرابی نمی شود .

شعار این مرکز ، در راستای ارائه خدمات با کیفیت و مشتری مداری می باشد .
تعمیر

آموزش تعمیر گوشی آیفون

ارائه خدمات تعمیرات گوشی آیفون از تنوع بالایی برخوردار است ; و بستگی به ایراد بوجود آمده در گوشی آیفون به مشتری ارائه می گردد.

ایرادات نرم افزاری با مواردی از جمله ویروس کشی; برطرف کردن مشکل آنتن دهی ، اتصالات مربوط به اینترنت; هنگ کردن گوشی آیفون ، ترمیم فرمت گوشی و غیره … می باشد.

و اما اگر سخت افزاری باشد ; و قطعه ای از گوشی شما آسیب ببیند اقداماتی مانند تعویض LCD ، تعویض باتری ; برطرف کردن مشل ناشی از آبخوردگی گوشی آیفون ; تعویض و تعمیر تاچ ، تعمیر میکروفون و اسپیکر ، تعمیر فلت نمایگشر و غیره … می باشد.

آموزش تعمیرات گوشی آیفون

آموزش تعمیرات موبایل آیفون

لازمه ی هر آموزش این است که علاوه بر مهارت هایی که به صورت تئوری یاد می گیرد; به صورت عملی هم بتوانید کار تعمیراتی انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با متخصصان ما با شماره همراه

09125343007 جناب مهندس مرادی در ارتباط باشید.

 

مقالات آموزشی

آموزش تعمیر گوشی آیفونآموزش تعمیر موبایل آیفونآموزش تعمیرات گوشی آیفونآموزش تعمیرات موبایل آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *