میکروتراشه | آموزش تعمیرات تخصصی آیفون | تعمیرات حرفه ای آیفون

درباره میکروتراشه


میکروتراشه فعال در زمینه تعمیرات آیفون |تعمیرات تخصصی آیفون وتعمیرات آیفون شمارا در این باره راهنمایی خواهد کرد.

با توجه به اینکه در شرایط کنونی با موج بیکاری جوانان رو به رو هستیم و متاسفانه در دانشگاه ها رشته های الکترونیک و کامپیوتر بخش مهارتهای فنی جهت بازار کار ارائه نمی شود، ما بر آن شدیم که محیطی را برای شما فراهم کنیم که در آن تعمیرات موبایل آیفون را بصورت کاملاَ حرفه ای  آموزش ببینید. ما با وسواس در این مورد، مأموریت داریم که تعمیرکار با تجربه ارائه دهیم، و در بهینه سازی آموزش تمرکز می کنیم. یکی از جنبه های شفاف ، ساده سازی آموزش از طریق نرم افزار آیفون، الکترونیک پیشرفته و تمامی جنبه های تعمیرات آیفون در این محیط است.

 تأسیس ما: شرکت میکرو تراشه در سال 1397 تأسیس شد، پس از یک نگاه اجمالی از تقاضا، ما با 17 سال سابقه کاری در مؤسسات مختلف بر آن شدیم که تخصص خود را ، متمرکز کرده و سایت میکرو تراشه یک آغاز جامعه آنلاین شد که در آن بهترین متخصصان تعمیرات آیفون در ایران،  پژوهش و ایده های خود را به اشتراک بگذارند. این شروع خود را در دنیای مجازی با شما جشن می گیریم. به بی نهایت و فراتر از آن با برنامه ریزی برای آموزش، حرفه ای تر از گذشته و تغییر استراتژی ما میدانیم که بهترین تصمیم گیری را انجام دادیم، و در حال پیشرفت چشمگیری در این زمینه هستیم.

در میکروتراشه ما به صورت حرفه ای تعمیرات آیفون و تعمیر آیفون وآموزش تعمیرات اپلو آموزش تعمیرات آیفون می پردازیم و میتوانید برای تعمیرات و این گونه خدمات به صورت کاملا تخصصی به میکروتراشه مراجعه نمایید.

همچنین مرکز تخصصی میکروتراشه با جدید ترین و به روز ترین تجهیزات و دانش فنی آماده همکاری با علاقه مندان و دوستانی که هدف یادگیری این حرفه را دارند می باشد.