میکروتراشه | معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

تاریخ: 13-11-1397

نویسنده: Mr.Moradi

دسته بندی:

آموزشی,

7 برنامه آب و هوایی خوب برای آیفون

اطلاع از آب و هوا شما را می تواند برای یک سفر آماده کند، شما حتی می توانید به گفتگو و بحث کوچک با غریبه ها بپردازید تا از اطلاعات آنها استفاده کنید.در حالی که آیفون خود برنامه آب و هوا دارد اما گاهی اوقات جزئیات دقیقی ارائه نمی دهد. اگر می خواهید یک برنامه دقیق را در APP Store پیدا کنید ما در اینجا به شما بهترین برنامه های هواشناسی را معرفی می کنیم.

  • کانال آب و هوا

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

هنگامی که به وضعیت آب و هوا احتیاج دارید، خوبی یا بدی آن را می توانید از کانال آب و هوا پیگیری کنید.

برنامه کانال آب  و هوا یک برنامه با رابط کاربری ساده برای آیفون شما می باشد که یکسری اطلاعات دقیق را به شما می دهد. اطلاعات روزانه، همراه با ساعت و حتی یک پیش بینی 15 روزه را همراه با سرعت باد، رطوبت و اطلاعات شاخص UV را دریافت خواهید کرد. این برنامه همچنین به شما در مورد شرایط جاده مربوط به آب و هوای آن منطقه اطلاع می دهد. و آن را با اخبار و فیلم های مربوط به طوفان های محلی و ملی یا اکتشافات مربوط به آب و هوا و طبیعت ارائه می دهد.

به نظر می رسد این برنامه تمام آنچه را برای آب و هوا نیازمندید همراه با اخبار فراهم می کند. دانلود این برنامه رایگان است، به همراه تبلیغات گاه گاه. که شما می توانید برای حذف تبلیغات برنامه را خریداری کنید.

دانلود: The Weather Channel

  • برنامه آب و هوا رادار

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

برای افرادی که به دنبال پیش بینی های دقیق تر آب و هوا به همراه نقشه های رادار هستند، MyRadar ارزش دانلود را دارد.

MyRadar یک برنامه سریع و فوق العاده آسان برای استفاده هر شخص می باشد. این نقشه به صورت HD باز می شود و رادار زنده از آب و هوای منطقه مجاور شما را نشان می دهد. علاوه برا نقشه های آب و هوایی، پیش بینی ساعتی و پنج روزه همراه با نمودار بارش، رطوبت، میزان قطرات شبنم و جزئیات دید را می توانید دریافت کنید.

تمام اطلاعات MyRadar از داده های رادار باران NOAA دریافت می شود که به نوبه خود از سرویس ملی هواشناسی NWS بدست می آیند. بنابراین شما می دانید که داده های منعکس شده در MyRadar دقیق هستند.

دانلود MyRadar رایگان با تبلیغات گاه به گاه است، که شما می توانید با خرید درون برنامه ای از دست این تبلیغات راحت شوید. همچنین سایر ویژگی های حقوقی، مانند ردیابی طوفان، از طریق خرید درون برنامه ای در دسترس می باشد.

دانلود:MyRadar Weather Radar

  •  برنامه Dark Sky

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

هنگامی که شما می خواهید پیش بینی دقیقه به دقیقه آب و هوا را داشته باشید، Dark Sky بهترین پیشنهاد ماست.

این برنامه بسیار محبوب و مورد علاقه است، این برنامه گزارشات آب و هوا را برای مکان دقیق شما فراهم می کند و حتی پیش بینی های ساعت آینده را نیز ارائه می دهد. این برنامه برای زمانی که برف و باران وجود دارد خیلی مفید است.

شما همچنین می توانید پیش بینی برای 24 ساعت آینده و همچنین پیش بینی هفت روزه را بررسی کنید تا از هفته آینده خود نیز مطلع باشید. نقشه های جهانی در این برنامه می توانند بارش و یا درجه حرارت خود رابه صورت رنگی نمایش دهند.

اگر دوست داشته باشید، می توانید اطلاعیه های آب وهوایی را برای ساعات بعدی، یا یک خلاصه روزانه، هشدارهای شدید آب وهوایی و یادآور به همراه داشتن چتر یا کرم ضد آفتاب را فعال کنید. همچنین گزینه ای برای ایجاد یک اطلاع رسانی سفارشی برای هر شرایطی که می خواهید از آن مطلع شوید وجود دارد.

Dark Sky یک برنامه پرداختی می باشد.

دانلود: Dark Sky

  • برنامه آب و هوای CARROT

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

CARROT برنامه ای زرق و برق دار است که تمام اطلاعاتی که مهم است را نمایش می دهد. درجه حرارت فعلی خود را، شانس احتمال بارش، جهت باد و سرعت، و همچنین پیش بینی ساعتی و 7 روز آینده را می توانید در آنجا ببینید.

ویژگی که CARROT را از دیگر برنامه ها متمایز می کند این است که هر بار که وارد برنامه می شوید به شما خوش آمد می گوید. این برنامه با شخصیت است و هر بار با راه اندازی مجدد به شما یک پیغام جالب نمایش می دهد. وقایق کنونی را با شوخ طبعی ارائه می دهد.

برنامه آب و هوای CARROT ویژگی هایی مانند اطلاعیه ها، سفارشی سازی، منابع جایگرین اطلاعات آب و هوا و در اپل خود را به روزرسانی می کند. این برنامه نیاز به پرداخت دارد.

دانلود: برنامه CARROT

  • برنامه آب و هوای یاهو

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

برنامه آب و هوای یاهو با یک رابط خیره کننده بر روی عکس های واقعی از جایی که هستید تمرکز می کند.

برنامه آب و هوای یاهو پیش بینی دقیق ساعتی، پنج روزه و 10 روزه را ارائه می کند که بدون توجه به شرایط آب و هوایی شما را آماده می کند. تمام اطلاعات آب و هوا در بالای عکس موقعیت مکانی شما نمایش داده می شود که نشان دهنده شرایط آب و هوایی فعلی نیز می باشد.

اگر باران ببارد، عکس باران نشان داده می شود. یاهو می تواند آب و هوای واقعی را سفارشی کند تا اطلاعاتی را که شما می خواهید به همان اندازه نمایش دهد. این گزینه برای نشان دادن نقشه های رادار زنده، اطلاعات بارش، آفتاب و باد خیلی بیشتر وجود دارد.

دانلود: Yahoo Weather

  •  برنامه آب و هوای UP

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

برنامه آب و هوای  Upنسخه تجدید شده Atlas Atlas می باشد. این برنامه برای کسانی که می خواهند داده های آب و هوایی خود را شخصی سازی کنند عالی است.

با برنامه آب و هوای UP، شما قادر به ذخیره چندین مکان هستید و نام و علامت سفارشی خود را به آنها می دهید و به راحتی میتوانید مکان مورد علاقه خود را شناسایی کنید. پیش بینی های روزانه و 10 روزه شما را تا هفته ی آینده به روزرسانی می کند. Weather Up همچنین نقشه های آب و هوایی زیبا را به راحتی قابل خواندن می کند.

دانلود: Weather Up

  • برنامه Weather Line

معرفی بهترین برنامه های آب و هوا برای موبایل آیفون

این برنامه برای کسانی است که یک برنامه آب و هوایی ساده می خواهند مناسب است.

Weather Line  یک برنامه آب و هوایی است که به طور خاص برای مشاهده سریع در طول روز ساخته شده است.

شما قادر هستید چند مکان را ذخیره کنید، و هر منطقه به صورت نمودار خطی پیش بینی ساعتی، روزانه و حتی ماهانه را نشان می دهد. شما همچنین می توانید اطلاعاتی مانند میزان رطوبت هوا، بارش، میزان قطرات شبنم، باد، شاخص UV و غیره را دریافت کنید. اگر قرار باشد باران ببارد یک نمودار وجود دارد که نشان می دهد بارندگی های سنگینی در ساعات آتی پیش رو است.

یکی از ویژگی های Weather Line که ان را از دیگر رقبا متمایز می کند حفظ میانگین ماهانه است، که باعث می شود برنامه ریزی سفر راحت تر صورت بگیرد. تمام اطلاعات در Weather Line از NOAA و Forecast.io گرفته می شود، پس نسبتا دقیق می باشد.

Weather Line یکی دیگر از برنامه های حقوقی است، اما هیچ اشتراک یا خرید برنامه ای ندارد.

دانلود: Weather Line

برنامه مورد علاقه ما برای آیفون

شما گزینه های زیادی برای گرفتن وضعیت آب و هوا بر روی آی فون خود دارید، اما موارد مورد علاقه ما Dark Sky و CARROT Weather می باشد. Dark sky اطلاعات پیش بینی دقیق به ما ارائه می کند و CARROT رابط کاربری زیبا و متنوعی ارائه می دهد.
تگ: برنامه آب و هوایی برنامه آب و هوایی برای آیفون بهترین برنامه های هواشناسی برای آیفون برنامه کانال آب و هوا برنامه آب و هوا رادار رادار آب و هوا MyRadar

مطالب مرتبط