میکروتراشه | بهترین مرورگرهای خصوصی و ایمن برای تلفن همراه و تبلت

بهترین مرورگرهای خصوصی و ایمن برای تلفن همراه و تبلت

تاریخ: 06-11-1397

نویسنده: Mr.Moradi

دسته بندی:

آموزشی,

8 تا از بهترین مرورگرهای خصوصی برای تلفن همراه و تبلت

هنگامی که از تلفن هوشمند خود استفاده می کنید، نمی توانید به آسانی از چشم وب سایت ها، هکر ها در امان بمانید، آنها هر حرکتی را که شما آنلاین انجام دهید پیگیری می کنند.با توجه به اینکه مرورگرها یکی از روش های مهم نابودی داده های شما است، در صورتی که بخواهید در برابر خطرات احتمالی ایمن باشید، تغییر مرورگر به یک مرورگر ایمن ضروری است.

در زیر با 8 نوع از مرورگرهای ایمن آشنا می شوید.

  • مرورگر DuckDuckGo

این شرکت زندگی خود را به عنوان یک موتور جستجو آغاز کرد، اما اکنون یک مرورگر بزرگ برای هر دو سیستم عامل اندروید و Ios می باشد.این مرورگر به طور خودکار تمام کوکی های شخص ثالث را قفل می کند تا امنیت شما را در برابر شبکه های تبلیغات حفظ کند، و سایت ها را مجبور به استفاده از اتصالات رمز شده، در صورت موجود می کند. نیازی به گفتن نیست، DuckDuckGo هیچ اطلاعاتی را در مورد عادتهای مروری شما ذخیره نمی کند.همچنین در کنار هر سایت یک طبقه بندی از A الی F درجه بندی می کند و به شما کمک می کند که با خیال راحت تصمیم بگیرید که از دامنه دیدن کنید یا خیر؟.

دانلود DuckDuckGo اندروید/ iOS

  • مرورگر Ghostry 

اگر بخواهید از حریم خصوصی خود محافظت کنید Ghostry به عنوان یک افزونه Chrome مناسب است. این برنامه افزودنی می تواند شبکه های تبلیغاتی را مدیریت کند، کدهای ناخواسته را از وبسایتها حذف کند و مرور را سریعتر کند.ویژگی های افزونه Chrome به یک مرورگر خوب تبدیل شده است.  مرورگر به شما اجازه می دهد تا یک ردگیر سایت را ریز به ریز مدیریت کنید، این مرورگر از تکنولوژی "مسدود کردن هوشمند" برای صفحات وب خطرناک استفاده می کند و دارای حالت Ghost (روح) است که تمام اطلاعات شخصی خروجی را مسدود می کند.مرورگر Ghostery در دستگاه های اندروید، اپل و همچنین iPad در دسترس است.

دانلود مرورگر Ghostery برای اندروید/ iOS

  • مرورگر SecureWeb

مرورگر SecureWeb وب روت را می سازد، یک شرکت مشهور برای مجموعه آنتی ویروس و ابزارهای امنیتی وب می باشد.بدیهی است که مرورگر گوشی هوشمند این شرکت فناوری پیشرفته ضد ویروس را ارائه می دهد. این شامل حفاظت در برابر وب سایت مخرب و مدیریت رمز عبور در تمام دستگاه های شما می باشد.

دانلود: مرورگرSecureWeb  برای اندروید / iOS

  • مرورگر Red Onion

اجازه دهید به مرورگرهای دیگر سوئیچ کنیم و نگاهی به برخی مرورگرها که به شما اجازه دسترسی به شبکه و وب سایتی که خیلی امنیت ندارد را می دهد، بیاندازیم. هنگام مرور اینترنت با استفاده از مرورگرهای Red Onion، اطلاعات شما از طریق یک شبکه Red Onion اجرا می شود، بنابراین شناسایی و ردیابی شما دشوار است.اگر شما یک آیفون یا آیپد دارید باید از Red Onion استفاده کنید. این مرورگر به شما امکان دسترسی به کل وب را، حتی در صورت مسدود بودن شبکه می دهد. همچنین اگر برنامه را راه اندازی مجدد کنید، تمام داده های مروری شما را بازنشانی می کند.دیگر ویژگی های این مرورگر عبارتند از: قفل گذرواژه، استخراج کننده صوت (MP3، MP4) و پشتیبانی از IPTV از طریق جریان M3U8 و لیست پخش.

دانلود: مرورگر Red Onion برای iOS

  • مرورگر Orbot

اگر شما از اندروید استفاده می کنید، مرورگر Orbot را بررسی کنید. این یک پروکسی Tor است که به شما امکان دسترسی به شبکه را می دهد.شاید یکی از ویژگی های منحصر به فرد مرورگر Orbot پشتیبانی از تمامی برنامه های موجود در دستگاه شما می باشد- آنها می توانند از Orbot برای دسترسی به وب از طریق Tor به جای استفاده از اینترنت معمولی استفاده کنند.داده های مرور وب و تاریخچه شما کاملا خصوصی است، نه مرورگر Orbot و نه وب سایت های دیگر قادر به ردیابی شما نخواهند بود.

دانلود Orbot برای اندروید

  • مرورگر  Frost

مرورگر معمول دیگر برای آیفون، اندروید و آیپد Frost می باشد. اولین بار مرورگر Frost در اندروید استفاده شد، این مرورگر یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای خصوصی در سیستم عامل اندروید است.برخی از ویژگی های برتر برنامه شامل پاک کردن خودکار تمام داده های شما هنگام بستن برنامه، مدیریت شبکه های تبلیغاتی و مسدود کردن پنجره ی آنهاست.Frost همچنین یک غول مخفی منحصر بفرد ارائه می دهد. شما می توانید از آن برای ذخیره تصاویر و بوک مارک های خود استفاده کنید، علاوه بر پنهان بودن، با رمز محافظت شده است.در نهایت، مرورگر Frost اجازه نمی دهد که کاربران تصاویری از مرورگر بگیرند.

دانلود: مرورگر Frost برای اندروید

  • مرورگر InBrowser

بهترین مرورگرهای خصوصی و ایمن برای تلفن همراه و تبلت

InBrowser از  مرورگرهای قدیمی است و اندرویدهای قدیمی توانایی استفاده از آن را داشته اند. ( هر چند که نسخه ای از نیز iOS وجود دارد).هنوز بعد سالها این مرورگر دوست داشتنی است. به غیر از پشتیبانی InBrowser از Tor از حریم خصوصی نیز محافظت می کند. از همه مهمتر، هیچ یک از داده های شما را ذخیره نمی کند. به محض اینکه روی صفحه اصلی دکمه خروج یا بستن را ضربه بزنید، سوابق برنامه و اطلاعات مرور شده شما پاک می شود.

توجه: اگر می خواهید از ویژگی های Tor استفاده کنید، باید Orbot را نصب کنید.

InBrowser چهار موتور جستجوی یکپارچه ارائه می دهد: StartPage، DuckDuckGo Google، Bing و یاهو. StartPage و DuckDuckGo یکی از امن ترین موتورهای جستجو در وب می باشد.

دانلود: مرورگر InBrowser برای اندروید/ iOS

  • فایرفاکس متمرکز

فایرفاکس متمرکز تلاش موزیلا برای ایجاد یک مرورگر خصوصی می باشد. اگر ترجیح می دهید از شرکت های بزرگ فناوری با نام های شناخته شده استفاده کنید، Firefox Focus انتخاب عالی می باشد. این مرورگر رمزهای عبور شما را ذخیره نمی کند و کوکی ها یا ردیاب ها را نمی پذیرد. حضور یک بلاک کننده آگهی در این مرورگر به این معناست که فایرفاکس می تواند صفحات را سریعتر از اغلب مرورگرهای معمول مانند گوگل کروم بارگذاری کند. فایرفاکس فوکوس در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دسترس می باشد. همچنین هم در آی فون هم در آیپد کارایی دارد.

دانلود: مرورگر فایرفاکس فوکوس برای اندروید / iOS

آیا همیشه یک مرورگر خصوصی نصب کنیم؟

مرورگرهای خصوصی همیشه مناسب نیستند برنامه هایی مانند Chrome و Safari می توانند صدها ویژگی را ارائه دهند که مرورگرهای متمرکز به حریم خصوصی نمی توانند ارائه بدهند.با این حال، کنترل اطلاعات خود، بخش جدایی ناپذیر از گشت و گذار در وب است. همیشه زمان هایی است که حفظ اطلاعات مهم است در چنین زمان هایی شما باید بلافاصله مرورگر خود را به یکی از برنامه های مورد بحث ما در این مقاله تغییر دهید.اگر می خواهید درباره حفظ امنیت خود در وب بیشتر بدانید مقاله درباره مرورگرهای دسکتاپ  را مطالعه کنید.

تگ: مرورگرهای خصوصی بهترین مرورگرهای خصوصی برای موبایل مرورگر ایمن برای تبلت و تلفن همراه موتور جستجو DuckDuckGo مرورگرهای سیستم عامل اندروید و آی او اس مرورگر گوشی هوشمند مرورگر Frost در اندروید

مطالب مرتبط