میکروتراشه | برنامه ZipScan|طریقه اسکن اسنادباموبایل|آموزش برنامه ZipScan

برنامه ZipScan|طریقه اسکن اسنادباموبایل|آموزش برنامه ZipScan

تاریخ: 18-09-1397

نویسنده: Mr.Moradi

دسته بندی:

آموزشی,

با زیپ اسکن، در چند ثانیه از اسناد خود اسکن بگیرید

اکثر مردم به چاپ و اسکن نیاز دارند، و میدانیم که کاغذ چقدر در زندگی مهم است و از چه چیزی تهیه    می شود. همچنین اگر نیاز به اسکن اسناد خود پیدا کنید در هر ساعت از شبانه روز در دسترس نیست.

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز مردم برنامه ی جدیدی به نام ZipScan، تهیه شده است که شما می توانید اسناد خود را با iPhone یا تلفن Android به آسانی انجام دهید. حال سوال این است که این برنامه چکونه کار می کند؟

دانلود : زیپ اسکن برای  Android | iOS ( رایگان)

اسکن با زیپ اسکن

بعد از اینکه برنامه زیپ اسکن را نصب کردید، شما یک صفحه مقدمه خواهید دید بعد از آن باید دسترسی به برنامه دوربین را به آن بدهیم.

هنگامی که این کار را انجام می دهید با یک رابط کاربری مانند دوربین گوشی مواجه می شوید. هر سندی را که میخواهید اسکن کنید را بر روی یک سطح صاف قرار دهید و آن را در لنز دوربین تنظیم کنید. با استفاده از آیکون بالا سمت راست، فلش را بین روشن، خاموش و خودکار تغییر دهید. سپس دایره آبی را برای ضبط یک تصویر ضربه بزنید.

برنامه ZipScan|طریقه اسکن اسنادباموبایل|آموزش برنامه ZipScan


شما می توانید این کار را برای هر اسکنی که می خواهید انجام دهید تکرار کنید. یک پیش نمایش از آخرین تصویر در گوشه پایین سمت راست با تعداد اسکنهایی که گرفته اید ظاهر می شود. برای بررسی آنها ضربه بزنید.

ویرایش اسکن ها

بعد از اسکن گرفتن شما می توانید اسکن خود را ویرایش کنید. در پایین برخی از گزینه ها را مشاهده خواهید کرد:

برنامه ZipScan|طریقه اسکن اسنادباموبایل|آموزش برنامه ZipScan


گالری: گالری عکس گوشی خود را باز کنید و یک تصویر را برای ویرایش و اضافه کردن به سند انتخاب کنید.

برش: هر قسمتی از تصویر را که نمی خواهید می توانید برش دهید.

چرخش: به شما این امکان را می دهد که تصویر را به هر سمت که می خواهید بچرخانید.

فیلترها: یک فیلتر خودکار را تنظیم کرده یا مقیاس اسکن را روشن کنید.

حذف: حذف اسکن گرفته شده و ایجاد یک اسکن جدید.

علاوه بر اینها می توانید نام تصویر را تغییر دهید. و هنگامی که تغییراتتان به پایان رسید می توانید آن را ذخیره کنید. برای استفاده های بعدی از آن استفاده کنید.

تنظیمات اسکن ذخیره شده

منوی سمت چپ را باز کنید تا قسمت Docs برنامه را مشاهده کنید. شما می توانید اسکن های گذشته را بررسی کنید - کافیست روی آن ضربه بزنید. در اینجا شما می توانید تصویر خود را مشاهده و یا ویرایش کنید با استفاده از ابزار هایی که در بالا توضیح داده شد.

دکمه اشتراک پذاری به شما اجازه می دهد اسکن را با استفاده از هر برنامه ای در تلفن تان ارسال کنید. برای مثال، شما می توانید با استفاده از Dropbox به راحتی بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید. و اگر نیازی به اسکن دیگری ندارید، برای حذف آن اقدام کنید.


برنامه ZipScan|طریقه اسکن اسنادباموبایل|آموزش برنامه ZipScan


همچنین، در منوی تنظیمات، شما می توانید به راحتی اسکن های خود را حذف کنید. شما همچنین می توانید با پشتیبانی برنامه تماس بگیرید. برنامه را به اشتراک بگذارید و از دیگر برنامه ها استفاده کنید.

دریافت اسکن با زیپ اسکن

دیدید که استفاده از ZipScan واقعا آسان است. فقط اسناد را اسکن کنید، آن را ویرایش کنید و برای استفاده در آینده ذخیره کنید.

همین امروز برنامه اسکن را نصب کنید و دیگر اجازه ندهید اسکن اسنادتان در هر ساعت از شبانه روز شما را ناراحت کند.

دانلود: ZipScan برای اندروید| iOS  (رایگان)

تگ: برنامه زیپ اسکن زیپ اسکن برای اندروید زیپ اسکن برای آی او اس اسکن با زیپ اسکن طریقه اسکن گرفتن با گوشی دریافت اسکن با زیپ اسکن

مطالب مرتبط