میکروتراشه | نکاتی برای پیدا کردن بهترین تعمیرکار موبایل

نکاتی برای پیدا کردن بهترین تعمیرکار موبایل

تاریخ: 06-04-1398

نویسنده: arman

دسته بندی:

آموزشی, خبری,

حتما تا به حال برای یکبار هم که شده برای تعمیر گوشی خود اقدام نموده اید حال یا نتیجه خوب گرفته اید یا نتیجه غیر از خوب.

اگر نتیجه خوب گرفته اید احتمالا شما با تعمیرکار خوبی آشنایی دارید در غیر این صورت توصیه می شود این مقاله را کامل بخوانید.

چرا سپردن موبایل به تعمیرکار خوب اینقدر اهمیت دارد ؟

تعمیر موبایل و تعمیرات موبایل امری است که دارای قابلیت ریسک بالایی می باشد و اگر این کار توسط افراد مجرب صورت نگیرد مشکلات جبران ناپذیری برای دستگاه الکترونیکی شما به وجود خواهد آمد.

مشکلاتی از قبیل خاموشی دستگاه، آسیب های بورد دستگاه، عدم آنتن دهی درست و عدم کارکرد صحیح فلش و بلوتوث و وایفای.

مشکلاتی که گفته شده از عمده مشکلات تعمیرات موبایل است که اصولی انجام نشود.

برای پیدا کردن بهترین مکان برای آموزش تعمیرات موبایل، تعمیرات موبایل و تعمیر موبایل این مطلب را دنبال کنید.

چگونه بهترین تعمیرکاران موبایل و تبلت را بشناسیم ؟

پاسخ به این سوال بسیار دشوار است؛ زیرا فاکتور های زیادی برای شناخت یک مجموعه تعمیرات و یا شخص تعمیر کار وجود دارد که ما برخی از آن ها را برای شما بازگو می کنیم.

ابتدای کار باید بگوییم که اگر دستگاه شما دارای گارانتی است بدون شک با کارت گارانتی به مرکز گارانتی مراجعه کنید. در صورت عدم داشتن گارانتی یا اگر مشکل به وجود آمده فاقد گارانتی می باشد برای تعمیرات به نکات زیر توجه فرمایید.

ابتدا باید دید که تعمیر کاری که شما انتخاب نموده اید شخص است یا شرکت؛ در صورت شرکت بودن باید به چند نکته ساده توجه کنید.

اول این که تیم تعمیرات و تعمیرکاران برای تعمیرات موبایل آن باید بیشتر از ۴ یا ۵ نفر باشند.

دوم اینکه شرکت باید ثبت شده و دارای مجوز باشد.

سوم اینکه باید مشتری های زیادی داشته باشد و هنگام حضور شما طوری نباشد که به قول معروف پرنده پر نزند!

از افرادی که آنجا حضور دارند در مورد تعمیر کاران سوال کنید که آیا قبل از این هم موبایل خود را برای تعمیر به این مرکز داده اند یا خیر.

نکته دیگر این که بهتر است از دوستان و آشنایان در این باره سوال کنید تا با توجه به تجربه آنها جایی که با آنها آشنا هستند مراجعه کنید.

اگر تعمیرکار شما شخص است باید به محلی که کار می کند دقت کنید.

اگر تعمیرکار در پاساژ های بزرگ که بورس تعمیرات و فروش موبایل است کار می کند احتیاط کنید که قطعه شما توسط تعمیر کار تعویض نگردد.

برای جلوگیری از این موضوع جایی را انتخاب کنید که به میز تعمیرکار دید کافی دارید و می توانید تمام عملیات تعمیر را ببینید و حین تعمیر در محل بمانید.

تلفن خود را به چندین شرکت و شخص دیگر هم نشان دهید چون ممکن است تشخیص و عیب یابی اشتباه صورت گیرد و یا قیمت پایین تری برای تعمیرات به شما پیشنهاد شود.

نکته دیگری که باید دقت کنید اینکه تعمیر کاران زیادی در شهر های مختلف وجود دارند که افراد مجرب هم در بین آنها وجود دارد تا به آنها مراجعه کنید.

پیدا کردن تعمیرکار خوب واقعا کار سختی است زیرا اگر با شخصی آشنایی نداشته باشید میتواند به ضرر شما تمام شود.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که در برخی از شرایط می توانید دستگاه خود را به هر تعمیرکاری بدهید؛ در شرایطی که تلفن همراه شما نیاز به تعویض باتری یا تعویض ال سی دی دارد می توانید به دیگر تعمیرکاران اعتماد کنید، و صد البته طبق مواردی که پیش تر گفته شده اقدام کنید.

سعی کنید از چند محل تعمیرات یگر قیمت بگیرید تا متضرر نشوید؛

مرکز میکروتراشه با جدید ترین متد تعمیرات و محلی کاملا تخخصی مکانی مورد اطمینان برای تعمیرات موبایل، تعمیر موبایل و حتی برای کسانی که می خواهند وارد شغل تعمیر موبایل شوند یعنی آموزش تعمیرات موبایل است.

برای اطلاع از قیمت تعمیرات و قیمت کلاس های آموزشی با میکروتراشه تماس بگیرید.

تگ: تعمیرات تعمیرات موبایل موبایل

مطالب مرتبط